Láska z letní dovolené

9. září 2012 v 16:59 | Tereza Mikulová |  Vaše příběhy
Autorka této povídky se jmenuje Klára Ješátková. Příběh mi zaslala někdy ke konci července, což mi přijde dost ostudné, že jsem to tak prodlužovala a dlouho tu nebyla. Opravdu je mi to líto, budu se snažit tu chodit víc :)
Autorku inspirovala k povídce její vlastní dovolená.


***


Pokládám svou deku na horký písek, pomalu si lehám, nasadím sluneční brýle, opřu se o lokty a pomalu vyhlížím, co je okolo mě za lidi. Nevšimla jsem si nikoho zajímavého, tak jsem si řekla, že se osvěžím v moři a pak začnu chytat bronz. Hodím na svou kabelku s časákem a pitím ručník aby nesteplalo a šinu si to do vody. Chvíli tam očumuju, pár temp tam a pak zase zpátky, asi dobrý. Zatáhnu břicho a co nejladněji se vrátím zpátky na deku. Pořád mám pocit, že by mě mohl někdo vidět. Tak se uvelebím na záda, zavřu oči a poslouchám cizí řeči. Umím plyně Francouzsky a Španělsky, zato Angličtina, to je horor. Jsem v Řecku takže toho moc nechytám.
Když se najednou probudím, pálí mě celý tělo, tak jdu rychle do vody. A taky se mi chce čůrat. Tak tam chvíli stojím, pak koukám a vedle mojí deky si roztahuje ručník nějaký tlusťoch, tak si v duchu řikám, ten bude určitě celou dobu ležet a v tomhle horku smrdět. No, ale řikám si, no co, jsem mezi lidma je jasný, že někdy se setkám s lidmi, se kterýma mi není příjemně. Ovšem až po chvíli zjistím, že jsou to všechno jen předsudky. Uvelebim se na deku a znuděně očumuju okolí. Najednou k tlusťochovi příjdou dva kluci v mém věku a starší paní. Velmi štíhlá, šarmantní, a jak po chvíli zjistím, když promlouví, je to Francouzka. Na svého muže promluvila vlídným hlasem ať se posune, že si chce sednout. Kluci mezi tím zmizeli ve vodě. Uvelebím se tak, abych na ně viděla. Když tak pozoruju, odhaduji jejich věk. Myslím, že jsou tak o dva a víc let starší. Vylezou z vody.
Dělám, že si jich nevšímám. V tu chvíli přišla moje máma a říká mi, abych se namazala, že prý se jinak spálím. Řekla to trochu příliš nahlas a hrubě, no je to moje máma. Sličná francouzka vedle, netušíc, že jí rozumím pronesla "Proč jsou všichni východňáři tak hrubí, určitě jí neříkala 'zabila si mi kočku' tak proč to neřekne mile?" Zachichtla jsem se a podívala se jejím směrem.
Paní se nechápavě koukla a já nejmilejším hlasem francouzky pronesla "Nikdy nevíte kdo vás poslouchá, ale máte pravdu, je trochu zahořklá, jelikož je jí vedro.". Dáma se kousla do rtu a začala se mi horečně omlouvat, koukla jsem se na matku a ta už byla zase někde pryč. Paní mi pokynula, abych se k nim přidala. Bavila jsem se s nimi několik hodin, a s jedním jejím synem jsem si vyměňovala nesmělé pohledy. Nakonec mě tlouštík pozval s nimi na večeři. Přijala jsem, rozloučila se s nimi, řekla, že se sejdem u večeře a šla jsem se chystat. Jejich hotel byl nedaleko našeho a tak nebyl pro mě problém k nim dojít na večeři.
Na svém pokoji jsem se osprchovala, navoněla, udělala si vlasy, nalíčila se, vzala si lehké bílé, ale společenské šaty a vyrazila. Dáma, která se jmenovala Dina měla velký černý klobouk a bílé lněné šaty černě lemované. Francouzká elegance, pomyslela jsem si. Tlouštík, který se jmenoval Robert, mě vzal ruku a políbil. Usmála jsem se a usadila se na židli, kterou mi jeden z mladších synů Stefan přidržoval, abych se mohla posadit a on mě zasunul pod stůl. Starší syn, také Robert, už seděl a tlouštík pomohl Dině, aby se posadila. Celé hodiny jsme se bavili o Pařížských památkách, o tom na jakých dovolených jsme byli a různé vtipné historky. Nakonec jsem poděkovala za večeři. Stefan mě pomohl vstát a já se pomalu vzdalovala. V tom jsem ucítila na rameni něčí ruku, ohlédla jsem se, byl to Stefan. 17-ti letý krasavec s blond vlasy, modrýma očima a vypracovaným tělem. Usmála jsem se a tázavě se podívala. Řekl, že by mě rád doprovodil na pláž, že je tam nádherně když září hvězdy. S radostí jsem s nabídkou souhlasila. Pláž byla liduprázdná, zavedl mě za útes, kde byl jen písek a nic víc. Nevadilo mi sednou si na něj, a tak jsem se posadila. Stefan blesku rychle přiskočil vedle mě, lehl si na záda a řekl abych se taky položila. Tak jsem přikývla a když jsem si lehala, strčil pod mojí hlavu ruku a za vzdálenější rameno si mě přitáhl k sobě blíž. V tu chvíli se mi rozbušilo srdce, muj otec byl také Francouz, ale aby byl tak neuvěřitelně galantní jsem si nevšimla, to nejspíš proto že je napůl Španěl. Stefan do mého přemýšlení o otci vstoupil tím milým klukovským hlasem, jeho Francouzština zněla jako rajská hudba. Vyprávěl mi o hvězdách a souhvězdích, legendách co mu vyprávěla babička a o horoskopech. Fascinována jeho znalostmi, a omámena jeho vůní jsem se k němu tulila a ani mě nemusel nutit. Pak na chvíli zmlkl, byla úplná tma, jen měsíc dělal světlo, které se odráželo od hladiny. Podíval se na mě a jemně mě políbil na kousek rtu, naše kůže se skoro nedotkly. Byla jsem jako opařená, něco takového jsem necítila už hodně dlouho. Matka věděla, kde jsem a tak jsem mohla být klidná, že se nestrachuje, užívala jsem si jen tu chvíli. Pak jsem se k němu přiblížila a začali jsem se líbat. Bylo to neuvěřitelný. Takhle mě ještě nikdy nikdo nelíbal, bylo to tak sladký a hebký, nemohla jsem tomu uvěřit. Po chvíli se oddálil a začal mi hladit ruku a bok, já ho hladila po zádech. Takhle jsem tam leželi další stovky minut.
Nechtěla jsem ho pustit a on nechtěl pustit mě, nic jsme neřikali, jen si to užívali. Pak mě pomalu rozepnul šaty a hladil mě po holých zádech. Po celém těle jsem cítila mravenčení. Pod tyhle šaty se podprsenka nehodí takže mě jen popotáhl šaty a začal mi hladit prsa. Nemohla jsem dýchat nemohla jsem nic, byla jsem ním uplně okouzlená. Řekl mi jestli může pokračovat, na důkaz souhlasu jsem mu projela prsty jeho krásné vlasy a dala pusu na krk. Stáhl mi šaty níž a hladil břicho. Nakonec mi pošeptal, že je to nádherný, ale že by nerad pokračoval, chce si to nechat na zítřek, pokud budu chtít, aby se měl na co těšit. Nevěřícně jsem souhlasila. Myslela jsem, že kluci takový nejsou že jsou hned za jedním, ale Stefan byl jiný, byl to Francouzký KRÁL. Zapnul mi šaty, políbil záda a pomohl mi vstát. Doprovodil mě k mému pokoji, dal pusu a řekl, že se na mě bude zítra těšit. S neuvěřitelnou euforií jsem zapadla na pokoj. Moje matka už spala a já se k ní za chvíli přidala.

...

Se Stefanem už několik let chodím, ale na tento den nikdy nezapomenu. Stefan je pořád stejný gentleman, miluji ho, jako ještě nikdy nikoho. Jeho rodiče mě berou a všechno je zatím skvělé. Nikdy nevíte co vám váš parchantský otec dá do kolébky tím, že je Francouz :)
Je t'aime :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Příběhy vs. jednovětné články

Příběhy
Jednovětné články

Komentáře

1 love-misslove | Web | 24. září 2012 v 19:38 | Reagovat

Děkuji moc za zveřejnění příběhu. A ano, často dělám chyby v příbězích. Budu se to pro příště snažit napravit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama