Země (ne)země - 1. díl

24. března 2012 v 15:02 | Tereza Mikulová |  Příběhy, které nemají konec...
Kimy Franfurtová je malá osmiletá roztomilá holčička, která jednoho dne zažije ohromnou věc. Dokáže se s ní vypořádat? Řekne to někomu?
Dočtete se v cč.

******************************
Nebe se rozzářilo a Kimy pohlédla z okna a viděla tu nádheru. Vždycky jí blesky ozářená obloha příjemně zahřála u srdce. Tentokrát to ale blesky nebyly..
Kimy se snažila neuvěřit vlastním očím a poslouchat malý nevyvinutý mozeček, ale nešlo to. Za pár minut se tryskem rozeběhla ke schodům a ještě větší rychlostí si to pádila v dešti k neznámé věci na zemi. Bylo to velké, ba přímo ohromné. Nejdřív si Kimy myslela, že je to UFO, ale pak to rychle zavrhla, protože si vzpomněla na maminčina slova. UFA a UFOUNI neexistují! Neustále si přemílala v hlavě. Běžela stále více rychleji a stále více začínala litovat, že si nevzala deštník, který by jí určitě neuškodil.

*******************************
Na druhé straně galaxie a mnohem dál se odehrával rozhovor jednoho generála a jeho poskoka o jejich rok připravované misi. Generál Voukon pořád něco zamítal a jeho poskok Jermen mu neustále něco vnucoval.
"Jermene už dost!" Zakřičel v zápalném monologu na poskoka.
"Ano, pane." Odmlčí se "Děje se něco?"
"Nic, jen mi tu pořád tlacháte něco o tom jak se mise nepovede, jak člověka nedostanou, jak je pošlou na pitvu,..." Generál Voukon neustále vyjmenovává další a další Jermenovi fráze.
"Dobrá, dobrá. Stačilo generále. Už mlčím." Zastaví Voukonův rozhovor na pokraji sil. Bolí ho z něj hlava a po konci mluvení generála Jermen prudce vydechne.

*******************************
Kimy jde stále opatrnějšími kroky k objektu a najednou sebou prudce trhne. Kolem ní se rozzáří jasné bílé světlo a teď už má vážně strach z ufounů. Začnou se otevírat něco jako dveře a Kimy poodstoupí o kus dál.
Někdo ji ale chytne a vleče ji k objektu blíž. Snaží se mu vytrhnou ze sevření, ale je moc silný a ona moc slabá. Snaží se křičet, ale dal ji ruku na pusu. Kimy ho kousne a v puse začne mít divnou pachuť.. něco jako sliz, Pomyslí si Kimy Ale to není možné. Kde by se tu vzal? Vyptává se sama sebe, ale tuhle otázku si ne a ne zodpovědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Příběhy vs. jednovětné články

Příběhy
Jednovětné články

Komentáře

1 andilek | 24. března 2012 v 16:31 | Reagovat

Krásný článek;D
Pokud chceš navštiv můj blog a zanech komentář!;D Děkuju moc
andilek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama