Holky z bubliny

11. února 2012 v 21:51 | Tereza Mikulová |  Moderní povídky
Linda a Barča, dvě nerozlučitelné patnáctileté kamarádky mají před sebou velké dilema.. výběr střední školy. Každá chce jít jinam a snaží se nějak dohodnout na tom, jak se budou setkávat.
Co spolu před nástupem na střední prožijou?

"Super! Tak dneska večer Lindo!" Domlouvá si Barča s Lindou večer, aby mohli jít na tu nejžhavější párty.
"Jasně! Tuhle noc pořádně rozjedeme!" Říká rozšouplá Linda.
Holky si v klidu povídají až do doby kdy se někdo napojí na linku "Dobrý den, je to slečna Noisiová?"
Barča se podiví a odpoví "To jsem já.. přejete si?" Linda se mezitím u telefonu potichu směje "Přeju. Jsem ze středního odborné učiliště pana Meduňky, přihlašovala jste se na obor Kuchař/číšník, máte o něj stále zájem?" Barča neví co říct.. střední školu už má dohodnutou, nastoupí na obchodní akademii dle přání mamky, ale být kuchařkou byl vždy její sen a navíc tam bude chodit i Linda. "Dáte mi telefon? Musím se zeptat mamky." Pán u telefonu souhlasí a číslo jí nadiktuje. Holky se pak radují, že možná budou chodit spolu znovu do třídy.. teda pokud je dobře rozřadí.
Barča s Lindou se v osm hodin setkají na tom nejžhavějším místě.. na pomalu celosvětové pařbě kde přijede smnoho slavných star. Pro ty, co sbírají autogramy hotový skvost. Barča si přeje "zatrsat" s Šakalákem a Linda zase s Barbarem ten jeho tanec. Oběma se líbí oba zpěváci, ale nechcou si tzv. "lézt do zelí".
Obě ví, že se jim to nikdy nemůže podařit, ale je to hezký sen.. hned po vstupu do sálu usednou do první řady přímo před pódium, kde jako první nastoupí Šakalák a všichni jsou najednou rozjaření. Nejprve začne zpívat KLAPEM TO a Barča ihned začne imitovat a opakovat, pak ji vyzvednou na pódium a jí se začnou plnit sny.
Po třech písničkách nastoupí Barbar se svojí skladbou TA BARBARSKÁ a Linda začne napodobovat Barčino chování a imitovat Barbara.
Zase po třech písničkách nastoupí další hvězda - Klesinda. Všichni už jsou rozhycovaní z předchozích zpěváků a tak si další písně nechávají náležitě líbit.. ikdyž někteří až moc. Je tam jeden chlapík, který tam přede všema masturbuje. Klesinda nastoupí s písní TO MÝ BLÚS a obě holky začnou co nejhlasitěji zpívat. Pak je tentokrát obě naráz vyhodí na pódium k Klesindě ať s ní zpívají. Zapějí všechny tři úžasné skladby a po nich jim náležitě zatleskají a dokonce i Klesinda je pochválí, že umí nádherně zpívat. Byl to jejich nejkrásnější den v životě a už se nemůžou dočkat střední školy.
"Není všem dnům konec, stačí si jen užívat.." ..ale ne zase moc.:D

KONEC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Příběhy vs. jednovětné články

Příběhy
Jednovětné články

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama