Příběh o (ne)lásce

15. listopadu 2011 v 19:24 | Terra |  Pohádky pro dospělé
(Nejradši mám knihy, které mě něčím nadchnou ať už je to romantika, dobrodružství, sci-fi nebo básničky) Dnes jsem se rozhodla psát další z mých příběhů. Tentokrát o láskyplné dívce Marice, které je zhruba šestnáct let, chodí na střední do prváku, má plno kámošek, je hodně zabouchnutá snad do všech, atd. Také má plno zájmů mezi které patří zejména tenis, fotbal, sbírání všeho možného, lovení kluků, chození ven s kámoškama, nakupování, počítač, televize a spánek. Chodila jen s jedním klukem - Janem, protože se nikomu (prý) nelíbí... Co se asi stane?


"Třísk!" Bouchne Marika s dveřmi po hádce s rodiči, protože jí nedovolili jít v pátek ven někam na diskošku. Na to jí mamka jde říct "A ještě jednou praštíš s těmi dveřmi a máš zaracha dva týdny!" Marika celá ubrečená hodí po dveřích botou a pak si s pláčem ulehne na postel. Je smutná, že nemůže jít na jediné místo kde je jí nejlíp tedy kromě obchoďáku. Po půl hodince spánku si jde sednout k počítači a znuděně zapne facebook. Nikdo tam není, nikdo na nic neupozornil, prostě nic. Vůbec neví co tam má sama dělat. No.. vlastně je tam pár lidí, ale nejsou tam zrovna ti, které by tam mít chtěla.. například nevlastní bratr a bývalí spolužáci. Nezájem. "Co tu budu dělat?" Pomyslí si Marika a najede na seznam.cz, na novinky.cz... "Sakra. Nic tu není. Jeden oběšenej, jeden podřezaný, další přejetý, vládní reformy... Tohle mě nezajímá." Řekne si pro sebe a pak jí bleskne hlavou, že se přihlásí do seznamky. Klikne nápis seznamka a jde se tam přihlásit. Přihlásí se do vážných seznámení. Chce si najít toho pravého, když už nemůže nikam jít, tak se bude seznamovat i jinak. Jen to nechce říct rodičům, protože dneska ji pěkně naštvali. Začne si dopisovat s jistým Honzou S (Není to její bývalý. Jen má slabost pro Honzy). Přišel jí podle mluvy jako sympaťák, tak si s ním začala psát. "Ty... Honzo.. a jak se vlastně jmenuješ příjmením?" Zeptá se ho po týdnu dopisování. Na to jí on odepíše "A co se staráš? Ty úchylo!" Od té doby jí na nic neodepisuje. Za dva měsíce se jí ve schránce objeví mail od něho "Ahoj Mari. Promiň, že jsem dlouho neodepisoval, ale byl jsem na dovolené a promiň za to úchylo.. to jsem nepsal já, ale moje sestra. Nesejdem se někdy?;)" Marika chvilku váhá, ale pak souhlasí. "Kde a kdy?" "V osm večer na okraji lesíka u Prahy, souhlas?" "Ok." Ani si neuvědomí, kde myslel, ale souhlasí. Honza si už za počítačem mne ruce "Další naivní slepice s kterou si půjdu užít." Marika si jde obléct nějaké sexy šaty, aby se mu líbila a vyrazí. Za půl hoďky je tam. Po chvilce uvidí asi Honzu a jde k němu "Ahoj. Jsi Honza?" "Jasně. A ty si Marika, že?" Potichu se zasměje "Samozřejmě. Tak kam půjdem?" Zeptá se zvědavě Marika "Co takhle se projít do lesa a popovídat si?" Navrhne Honza "Klidně." Souhlasí Marika a jde s Honzou až doprostřed tmavého lesa, kde ji Honza povalí na zem a začne z ní strhávat šaty. Řekne sprostě. Marika je najednou celá bledá a drží v ruce pevně mobil. Honza si s ní jde užít.. nejdřív ji ojede zepředu a pak zezadu. Obojí s bolestí. Až skončí, tak uteče a Mariku nechá v zakrvácené kaluži ležet na zemi. Naštěstí napsala Marika (když si Honza užíval) mamce, ať zavolá policajty. A podle houkání a prohledávání okolí poznala, že je zavolala. Ještě slyšela jak zatýkají Honzu a pak upadla do kómatu. Po dvou měsících se Marika probrala z kómatu a byla šťastná, že to přežila. Jen kdyby jí někdo vymazal ty vzpomínky. Od té doby byla Marika hodná holka a účet na seznamce si zrušila.
A co z toho vyplývá? Že ikdyž někoho znáte jen přes internet, tak mu nesmíte moc důvěřovat. Tzn. nerozesílat "nahé" fotky, nesjednávat si schůzku na tmavém místě u lesa (Když už, tak v někde v kavárně, restauraci, atd. Prostě tam, kde je nejvíc lidí) a na procházku v noci po lese se domlouvat s někým, koho dobře znáte.;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miluju-liceni-celebrity | 17. listopadu 2011 v 8:35 | Reagovat

Co to znamená ojede? Jinak hustej článek. Já bych napsala že ji začal ošahávat, ale co.

2 nactileta | Web | 19. prosince 2011 v 18:57 | Reagovat

Krutej článek ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama