Holčičí drbárna

7. listopadu 2011 v 19:42 | Terra |  Příběhy "ze života"
Jak všichni víme, tak my holky jsme někdy obzvlášť kruté a v tomhle příběhu se to potvrdí. Příběh je o třech holkách. Adéle, Nikole a Denise. Áďa má stejně jako obě holky 16 let, nejradši je s kámoškama a jak jinak, drbe! Nikča taky ráda drbe, ale má přítele, který ji drží na uzdě. Bohužel jak je s holkama, tak ho zdrbne. No.. a Denisa, ta je takové děcko, které samosebou drbe a drbe. Když jsou holky spolu, tak jsou příšerné. Nepřejte si je vidět.;)

Třídní vejde do třídy a všechny tři se začnou chlamat novému brýlatému spolužákovi. Učitelka je s výhružkou okřikne a dál je představuje."Tak.. ty co se ti smáli se jmenují Adéla, Nikola a Denisa. Jasné Roberte?" "Úplně." A zašklebí se, pak mu učitelka pošeptá "S těmi se nebav." A pokračuje v představování dál. Po všech třiceti žácích ho usadí. O přestávce jde Robert k nim. "Tak holky.. jestli se mi bude někdo z vás ještě jednou chlamat, tak.." Nedořekne "Jasné. Tak to řekneš učitelce." Myslí si Denisa "Ne. Tak vám dám přes hubu!" Zdůrazní Robert a celá třída včetně holek se ho lekne, jenže Áďa vstane a provokuje ho "Tak to dokaž. Šprte!" Na to Robert řekne "Ve dvě před školou a buď tam včas!" Adéla je těch šest hodin nervózní a pořád klepe s tužkou do lavice. Dějepisářka řekne "Píšete snad z něčeho, že jsi tak nervní?" Pak se podívá do třídnice a zarazí se "Však máte poslední hodinu?!" Pak už to neřeší. Po vyučování jdou všechny tři holky před školu, kde už na ně čeká Robert a celá třída. Áďa si sundá batoh a podá ho Nikole. Pak se jdou rvát. Oba se tahají nejdřív za uši, pak za vlasy a v neposlední řadě si dávají facky. Spolužákům přijde divné, že na ně nevletí ředitel nebo učitelka, protože na ně většinou po pěti minutách vletí. "Ale co.. vždyť to nevadí." Řekne někdo. Jak skončí s rvačkou, tak jsou už vyčerpaní, podají si mírově ruku a obejmou se. Od té doby už tyhle tři holky nikoho nedrbou a žijou si krásně. Každá se vydala svou cestou vysněného povolání a Adéla začala po roce kámošení chodit s Robertem.

Konec

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nata$h | Web | 8. listopadu 2011 v 20:08 | Reagovat

No znám něco podobnýho moc moc no kopii tvého příběhu jména radši neřeknu... Ale Jedna se taky jmenuje Nikola :D

2 dagů | Web | 10. listopadu 2011 v 18:44 | Reagovat

Máš u mě hodnocení blogu

3 KIRAZerb | E-mail | Web | 17. července 2018 v 3:21 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/what-causes-swollen-feet-after-giving-birth>swollen feet after giving birth</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama