Listopad 2011

Červená karkulka

21. listopadu 2011 v 16:55 | Terra |  Pohádky pro děti
(Není sice už nejoblíbenější, ale jako malá jsem ji měla moc ráda a tak vám tu přináším možná trochu zkrácenou verzi příběhu... Alespoň jak ji znám já.)

Bisexuální mladík Ondra

16. listopadu 2011 v 20:05 | Terra |  Pohádky pro dospělé
Příběh o bisexuálním mladíkovi Ondrovi se odehrává před mnoho lety. Dokonce je možné, že Ondra je první bisexuál. Je mu zhruba 20 let a když mu bylo šestnáct a půl, tak se rozhodl jaké orientace tedy bude. Jelikož čuměl na holky, ale i na kluky, tak se rozhodl, že bude něco mezi. Rodiče pro jeho rozhodnutí neměli pochopení a vyhodili ho z baráku. Tudíž žil od 16-ti sám. Ze začátku musel krást, ale pak, po jednom načapání ho vzal do služby lesník Vojta, který měl sestru Marii. Oba se Ondrovi líbili. Marie měla blond vlasy, modré oči a věčný úsměv. Pracovala jako švadlenka. Vojta byl chlapík se zrzavými vlasy a plnovousem, ten měl hnědé oči. Chovali mnoho zvířat vzhledem k tomu, že Vojta je lesník. Měli farmu a na té měli jednu krávu, koně, prasata, smečku psů, slepice, kohouta a mnoho dalších zvířat. Matku ani otce už nikdy nechtěl vidět.

Příběh o (ne)lásce

15. listopadu 2011 v 19:24 | Terra |  Pohádky pro dospělé
(Nejradši mám knihy, které mě něčím nadchnou ať už je to romantika, dobrodružství, sci-fi nebo básničky) Dnes jsem se rozhodla psát další z mých příběhů. Tentokrát o láskyplné dívce Marice, které je zhruba šestnáct let, chodí na střední do prváku, má plno kámošek, je hodně zabouchnutá snad do všech, atd. Také má plno zájmů mezi které patří zejména tenis, fotbal, sbírání všeho možného, lovení kluků, chození ven s kámoškama, nakupování, počítač, televize a spánek. Chodila jen s jedním klukem - Janem, protože se nikomu (prý) nelíbí... Co se asi stane?

Holčičí drbárna

7. listopadu 2011 v 19:42 | Terra |  Příběhy "ze života"
Jak všichni víme, tak my holky jsme někdy obzvlášť kruté a v tomhle příběhu se to potvrdí. Příběh je o třech holkách. Adéle, Nikole a Denise. Áďa má stejně jako obě holky 16 let, nejradši je s kámoškama a jak jinak, drbe! Nikča taky ráda drbe, ale má přítele, který ji drží na uzdě. Bohužel jak je s holkama, tak ho zdrbne. No.. a Denisa, ta je takové děcko, které samosebou drbe a drbe. Když jsou holky spolu, tak jsou příšerné. Nepřejte si je vidět.;)

Nemožná patnáctka

7. listopadu 2011 v 18:12 | Terra |  Příběhy "ze života"
Příběh je o nemožné patnáctileté dívce, která se jmenuje Patricie Sandrová a nemá kámošky. Všichni se jí smějou, šikanujou ji a ona je z toho na nervy. Přece jen jednu kamarádku má.. jmenuje se Michaela Klopsová, je jí sedmnáct let a Patricii uklidňuje, protože už nejedenkrát chtěla spáchat sebevraždu.

O princezně, která měla všechno naruby

5. listopadu 2011 v 22:17 | Terra |  Pohádky pro děti
Byla jedna princezna. Jmenovala se Wiktorie a bydlela s otcem králem na nedalekém zámku poblíž lesíka, kde rostlo mnoho hub. Wiktorie nebo také Wik měla jednu chybičku, díky které ji nechtěl žádný princ.. neuměla se obléct a poddaní v jejich království si z ní dělali jenom srandu. Ona z toho byla smutná až tak, že chtěla skočit z věže. V tom ji zastavil tatíček král "Wiky! Neskákej!" Ona na to odpověděla zlostně "A proč jako? Vždyť mě nikdo nemá rád!" Tatínek ji často chlácholil tím, že jí vysvětloval, že on ji má rád. Mnohokrát to pomohlo, ale teď ne. Wiktorie už byla připravena skočit, když ji král vtáhl dovnitř. "Tatínku, ale já musím skočit." Řekla a už si to opět pádila k oknu. Král ji stále prosil ať neskáče. Nakonec se domluvili, že neskočí pokud nechá její otec popravit každého kdo o ní řekne říkanku (Wiktorie, Wiktorie.. neumí se vůbec obléct!). Král to dal vyhlásit, hned jak se rozednilo.